Badania

Cena

Badania kierowców, kandydatów na kierowców wszystkich kategorii

150zł*

Badania kierowców, którzy utracili prawo jazdy z powodu przekroczenia liczby punktów karnych lub z powodu alkoholu /środka podobnie działającego do alkoholu

150zł*

Badania kierowców będących sprawcami wypadku drogowego

150zł*

Badanie egzaminatorów i instruktorów nauki jazdy

150zł*

Badania kierowców pojazdów uprzywilejowanych

150zł*

Badania kierowców skierowanych przez lekarza

150zł*

*Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 8 lipca 2014 r. w sprawie badań psychologicznych osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, kierowców oraz osób wykonujących pracę na stanowisku kierowcy - ceny badań psychologicznych zostały ujednolicone w każdej pracowni psychologicznej.

Badania

Cena

Badanie kandydatów na sędziów, prokuratorów, kuratorów, komorników

Zadzwoń

Badanie detektywów, pracowników ochrony, strażników miejskich

Zadzwoń

Badanie na broń

Zadzwoń

Badania psychologiczne z zakresu Medycyny Pracy:

 

- osób kierujących pojazdami w celach służbowych

Zadzwoń

- operatorów maszyn i urządzeń

Zadzwoń

- osób pracujących na wysokości

Zadzwoń

Dla firm i instytucji zainteresowanych stałą współpracą oferujemy dogodne, krótkie terminy oczekiwania na badania, możliwość bezgotówkowych rozliczeń. Zapraszamy do kontaktu.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ”

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

KURSY:   tel/fax: (48) 363 35 01

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZKOŁY: tel/fax: (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:      www.profesja.radom.pl