kursy290
Kursy
Posiadamy szeroką ofertę kursów zawodowych. Nasza wykfalifikowana kadra wykładowców to gwarancja wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług szkoleniowych.

Twoja przyszłość

aktual290
Aktualności

Uczestniczymy w życiu społeczeństwa Radomia i subregionu radomskiego - organizujemy różne szkolenia zawodowe. A dla naszych uczniów różnego rodzaju wyjazdy i spotkania okolicznościowe.

Aktualności

Szkoły
Szkoły dla młodzieży i dorosłych w Radomiu, Zwoleniu. Nasza oferta edukacyjna daje szansę na zdobycie atrakcyjnego zawodu oraz łatwe odnalezienie się na rynku pracy.

Sprawdź naszą ofertę

 

24 czerwca punktualnie o godzinie 9.30 w Niepublicznych Szkołach Ośrodka Kształcenia Zawodowego "Profesja" w Zwoleniu rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016r.

Koniec roku jest dobrym momentem do podsumowań, wyróżnień, podziękowań i przeprosin. Mówiąc o wyróżnieniach nie sposób nie wspomnieć o symbolicznych nagrodach, które z ręki Dyrekcji Ośrodka, Dyrekcji Szkół oraz kierownictwa OHP otrzymali uczniowie wyróżniający się przede wszystkim najlepszymi wynikami w nauce oraz zaangażowaniem w życie szkoły.

Symboliczne dziękuję w tym dniu uczniowie skierowali nie tylko do swoich nauczycieli, ale również do dyrekcji, kierownictwa i opiekunów z OHP, a także do roziców.

Uczniowie programem artystycznym wyrazili swoją wdzięczność za trud i wszelką pomoc. Przeprosili też za to, co było złe i często z ich strony lekkomyślne.

Na zakończenie uroczystości dyrektor OKZ Profesja Pani Iwona Wiśnik oraz dyrektor szkół Pani Beata Karolak życzyli uczniom, absolwentom i nauczycielom bezpiecznych i radosnych wakacji.

KURSY MATURALNE

MULTIMEDIA PRZYCISK

psycho bez tel

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Gościmy

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ”

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

KURSY:   tel (48) 363 35 01

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZKOŁY: tel: (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:      www.profesja.radom.pl