baner bezpl

Szkolenia i kursy

Szkolenia i Kursy w Ośrodku Kształcenia Zawodowego PROFESJA - Radom
Głównym profilem naszej działalności są usługi szkoleniowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy bardzo szeroką ofertę kursów zawodowych i warsztatów. Prowadzimy szereg szkoleń zawodowych przyuczających oraz przygotowujących do zawodu oraz uprawniających do wykonywania specjalistycznych zadań czy wymagających dodatkowych uprawnień i kwalifikacji. Często jest to przepustką dla naszych słuchaczy nie tylko na krajowy, ale również międzynarodowy rynek pracy.

Programy szkoleniowe są weryfikowane i zatwierdzane przez instytucje sprawujące nadzór nad prawidłową realizacją procesu kształcenia. Ponadto dostosowujemy je do wymagań i uwarunkowań w danej dziedzinie wiedzy, uwzględniając potrzeby i życzenia naszych Kontrahentów i klientów indywidualnych.

Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb rynku pracy oraz wszelkich zachodzących zmian, reagując na pojawiające się trendy i zapotrzebowanie na nowe kierunki szkoleń i kursów zawodowych. Celem naszych szkoleń i kursów zawodowych jest kreowanie postaw przedsiębiorczych naszych klientów indywidualnych poprzez przygotowywanie ich do funkcjonowania w gospodarce rynkowej, zaistnienia na rynku pracy czy samozatrudnienia.

Gwarantujemy Państwu wysoki poziom oferowanych przez nasz szkoleń i kursów zawodowych. Wykwalifikowana i doświadczona kadra wykładowców, instruktorów i specjalistów w dziedzinie kształcenia oraz długoletnia współpraca z Powiatowymi Urzędami Pracy, Gminnymi i Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej oraz innymi instytucjami funkcjonującymi na rynku potwierdzona licznymi referencjami to najlepsza gwarancja wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług szkoleniowych.

Psychotesty, Pracownia Badań Psychologicznych Profesja

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

KURSY:   tel/fax: (48) 363 35 01

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZKOŁY: tel/fax: (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:      www.profesja.radom.pl