Projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej  - Profesja Ośrodek Kształcenia Zawodowego w RadomiuProfesja Ośrodek Kształcenia Zawodowego mając na celu przyszłość oraz kwalifikacje dla uczniów, pracowników, absolwentów i bezrobotnych, a także szkoleniowców realizuje programy projektów wspomaganych z funduszy Unijnych. Założeniem projektów tego typu jest połączenie teorii z praktyką, a co za tym idzie - wzmacnianie więzi między światem edukacji i pracy.

 

Projekty w trakcie realizacji:

  1. Dziś zagraniczny staż - jutro wymarzona praca

Projekty zrealizowane:

  1. Doświadczenia i nowe trendy w zagospodarowaniu ciągów komunikacyjnych w ramach projektu systemowego "Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo" - I wyjazd uczniów do Magdeburga
  2. Doświadczenia i nowe trendy w zagospodarowaniu ciągów komunikacyjnych w ramach projektu systemowego "Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo" - II wyjazd uczniów do Magdeburga

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

KURSY:   tel/fax: (48) 363 35 01

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZKOŁY: tel/fax: (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:      www.profesja.radom.pl