Psychotesty Profesja

Nasza pracownia jest prywatną placówką świadczącą usługi z zakresu psychologii transportu. Wykonujemy badania psychologiczne dla kandydatów i kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy, operatorów, a także badania w celu uzyskania pozwolenia na broń.

 

Posiadamy wpis do rejestru przedsiębiorców uprawnionych do prowadzenia pracowni psychologicznej prowadzonego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem RP.208/15. Nasza pracownia jest także zarejestrowana w MWOMP w Płocku co uprawnia nas do wykonywania badań psychologicznych z zakresu medycyny pracy.

 

W pracowni zatrudniana jest wykwalifikowana, doświadczona kadra realizująca swoje zadania w pomieszczeniach wyposażonych w nowoczesny sprzęt do przeprowadzania badań psychotechnicznych. Stosowane przez nas testy są licencjonowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, a zatrudniani psychologowie posiadają wszelkie wymagane uprawnienia.

 

Pracownia „Profesja”, to:

  • Wykwalifikowany personel
  • Nowoczesna, niezawodna aparatura
  • Krótkie terminy oczekiwania na badanie
  • Kompleksowe badania
  • Umowy współpracy

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

KURSY:   tel/fax: (48) 363 35 01

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZKOŁY: tel/fax: (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:      www.profesja.radom.pl