Ośrodek Kształcenia Zawodowego „Profesja” w Radomiu zaprasza na dwudniowe szkolenie, celem którego będzie zapoznanie uczestników ze zmienionymi zasadami przetwarzania i ochrony danych a także nowymi obowiązkami, które każdy Administrator Danych Osobowych będzie musiał realizować wobec osób, których dane przetwarza oraz w stosunku do organu nadzorczego.

W trakcie szkolenia omówione zostaną  wszystkie najważniejsze działania, których podjęcie jest konieczne przed rozpoczęciem obowiązywania rodo tj. przed 25 maja 2018 r.

 

Szkolenie będzie trwało dwa dni 28-29  sierpnia 2018:

* kontynuacją I modułu jest moduł II  (istnieje możliwość skorzystania tylko z I modułu)

 Formularz zgłoszeniowy -Moduł I

Formularz zgłoszeniowy -Moduł II

 

Gorąco zapraszamy do zapisów.

Przy zapisie do 10 serpnia 2018r.  cena szkolenia za jeden moduł dla jednej osoby wynosi 550 pln brutto.

 

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

KURSY:   tel (48) 363 35 01

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZKOŁY: tel: (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:      www.profesja.radom.pl