W dniu 21 listopada 2017r. w Szkołach OKZ PROFESJA oficjalnie zainagurowany został projekt „Mobilność zawodowa w parze z karierą”. Spośród uczniów Szkół w Radomiu i Zwoleniu wybrana 16-osobowa grupa w marcu przyszłego roku będzie uczestniczyła w trzytygodniowych stażach zagranicznych w Rimini we Włoszech.

Zainteresowanie udziałem w projekcie przerosło nasze oczekiwania. Złożono więcej formularzy niż przewidywana liczba uczestników. Wybrana ostatecznie grupa zarówno na liście głównej, jak i rezerwowej kształci się w zawodach: fryzjer, kucharz, kelner, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. W takich właśnie kierunkach uczniowie będą realizowali zagraniczne staże. Młodzież przygotowująca się do wyjazdu rozpocznie w najbliższym czasie przygotowanie językowe, zawodowe, kulturowe i psychologiczno – pedagogiczno – prawne. Przed nimi intensywny czas zdobywania nowych kompetencji, które wzmocnią ich motywację do udziału w stażach i zapewnią możliwie najwyższą jakość pracy w innym kraju. Zdobyte doświadczenie zwłaszcza w odmiennej kulturze będzie stanowiło znaczącą wartość na rynku pracy.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

KURSY:   tel (48) 363 35 01

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZKOŁY: tel: (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:      www.profesja.radom.pl