16 uczniów szkół „PROFESJA” w Radomiu kształcących się zawodowo (Gimnazjum, Branżowa Szkoła I Stopnia, Technikum) wróciło z 3 tygodniowego stażu  w Rimini we Włoszech realizowanego w okresie od 03 marca 2018 r. do 25 marca 2018 r. w zawodach: fryzjer, kucharz, kelner, technik żywienia i gospodarstwa domowego. Uczniowie, zakwaterowani w hotelu KURSAAL z pięknymi widokami bezpośrednio na morze,  mieli okazję poznawać walory kulturowe Włoch poprzez zwiedzanie okolic Rimini i  Riccione, spacery brzegiem morza, a  także San Marino i Wenecję. Dla wielu uczniów sam przelot samolotem do Włoch, którzy po raz pierwszy korzystali z takiej formy transportu, był ogromnym przeżyciem, a jednocześnie dużą atrakcją. Uczniowie po zapoznaniu się z zasadami pracy w wyznaczonych zakładach i firmach, realizowali staż w zawodach, w których uczą się w szkole, poznając tajniki pracy w realnych warunkach. Podsumowaniem stażu w Rimini była uroczysta kolacja z tradycyjną włoską pizzą, zorganizowana w stylizowanej na statek piracki, nadmorskiej  restauracji BOUNTY.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

KURSY:   tel (48) 363 35 01

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZKOŁY: tel: (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:      www.profesja.radom.pl