kursy290
Kursy
Posiadamy szeroką ofertę kursów zawodowych. Nasza wykfalifikowana kadra wykładowców to gwarancja wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług szkoleniowych.

Twoja przyszłość

aktual290
Aktualności

Uczestniczymy w życiu społeczeństwa Radomia i subregionu radomskiego - organizujemy różne szkolenia zawodowe. A dla naszych uczniów różnego rodzaju wyjazdy i spotkania okolicznościowe.

Aktualności

Szkoły
Szkoły dla młodzieży i dorosłych w Radomiu, Zwoleniu. Nasza oferta edukacyjna daje szansę na zdobycie atrakcyjnego zawodu oraz łatwe odnalezienie się na rynku pracy.

Sprawdź naszą ofertę

OKZ „PROFESJA” w Radomiu w styczniu 2015 roku uroczyście obchodził jubileusz 10-lecia istnienia. Dzięki bogatej ofercie edukacyjnej, ośrodek ciągle się rozwija, proponuje klientom ciekawe kursy, szkolenia, seminaria i warsztaty w ponad 80 zawodach i specjalnościach, a w ciągu dziesięciu lat przeszkolił ponad 20 tysięcy osób dorosłych.

Od 2013 roku „PROFESJA” funkcjonuje we własnej bazie dydaktycznej , w skład której wchodzą klasopracownie wyposażone w profesjonalne pomoce dydaktyczne, a także sale informatyczne z wysokiej jakości komputerami.

OKZ „PROFESJA” oprócz działalności szkoleniowej prowadzi również szkoły dla młodzieży i dorosłych w Radomiu i Zwoleniu. W strukturze firmy funkcjonują Gimnazja dla młodzieży z oddziałami przysposabiającymi do pracy, Zasadnicza Szkoła Zawodowa oraz Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych.  W Radomiu uczniowie uczą się w Technikum. Do placówek edukacyjnych OKZ „PROFESJA” uczęszcza w roku szkolnym 2014/2015 ponad 300 uczniów
i słuchaczy.

6 Lutego 2015 roku uroczystość obchodów jubileuszu 10–lecia „PROFESJI” zainaugurowała Pani Dyrektor Iwona Wiśnik, witając gości.

W swoim wystąpieniu podziękowała za współpracę i życzliwość władzom Zwolenia, przedstawicielom Wydziału Edukacji i Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Radomiu oraz dyrektorom, kierownikom i pracownikom MOPS-ów, GOPS-ów, Urzędów Pracy, OHP, Mazowieckiej Komendy Policji, wykładowcom, nauczycielom, współpracownikom i swojej rodzinie, która zawsze była dla Niej wsparciem. Pani Dyrektor Iwona Wiśnik podkreśliła, że „Nawet najtrudniejsze cele można osiągnąć przy wsparciu przyjaciół”.

W części oficjalnej uroczystości za owocną współpracę dziękowali w swoich wystąpieniach Dyrektor Szkół OKZ „ PROFESJA” pani Beata Karolak, koordynator do spraw kształcenia zawodowego i pedagog pan Grzegorz Nowakowski, a także zaproszeni goście.

Wszystkim gościom uczestniczącym w obchodach jubileuszu 10-lecia istnienia OKZ „PROFESJA” podobała się część artystyczna przygotowana przez uczniów szkół w Radomiu.

Występy młodzieży niejednokrotnie przerywano gromkimi oklaskami. W części artystycznej obejrzeliśmy prezentację wizażu,przygotowaną przez uczniówszkół w Radomiu pod kierunkiem nauczycieli. Ten niezwykle efektowny, pełen czaru pokaz, dynamiczny, ekspresyjny taniec hip-hopowy uczennic, jak też występ wokalny uczennicy z gimnazjum w Radomiu został nagrodzony przez widzów długimi brawami.

Dyrektor OKZ „PROFESJA” Pani Iwona Wiśnik częstowała wszystkich gości jubileuszowym tortem.

 

KURSY MATURALNE

MULTIMEDIA PRZYCISK

psycho bez tel

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

KURSY:   tel (48) 363 35 01

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZKOŁY: tel: (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:      www.profesja.radom.pl