psycho zadzwon2

Aby umówić się na badanie:

 • w Zwoleniu badania dobywają się w czwartki od 14.00 ( po uprzednim zapisie)
  prosimy zadzwonić pod numer telefonu 48 332 24 97 lub napisać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i ustalić termin badania.
 • w Radomiu badania dobywają sie we wtorki od 11 i soboty od 9.00 ( po uprzednim zapisie) -
  prosimy zadzwonić pod numer telefonu 48 363 35 01 lub napisać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i ustalić termin badania.

 W zależności od celu badania psycholog dobiera odpowiednie metody. Badanie trwa od 1 do około 2 godzin w zależności od rodzaju badania oraz tempa pracy osoby badanej.

 

Co należy zabrać ze sobą na badania:

 • dowód osobisty
 • prawo jazdy
 • skierowanie na badanie jeśli jest wydane
 • okulary bądź soczewki jeśli są używane
 • ewentualnie dane do wystawienia faktury (pełna nazwa firmy, adres siedziby, NIP) 

 

Jak przygotować się do badania:

 • Termin i godzinę badania należy wcześniej umówić telefonicznie lub mailowo.
 • Na badanie należy przyjść wypoczętym.
 • W dniu poprzedzającym badanie nie należy spożywać alkoholu ani innego środka  psychoaktywnego.
 • Jeśli używane są okulary albo soczewki należy zabrać je ze sobą.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk  „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

KURSY:   tel (48) 363 35 01

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZKOŁY: tel: (48) 360 13 56

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW:      www.profesja.radom.pl